EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 51305670) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Ploieşti, PRAHOVA, înregistrată la 18 februarie 2025, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 11.316.880 lei, profit net de 36.043 lei, datorii de 1.308.034 lei, capitaluri proprii de 160.453 lei, 40 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
89.07%
Profitabilitate
0.32%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

11.316.880lei

Venituri totale

11.378.830lei

Rezultat net

36.043lei

Datorii

1.308.034lei

Capitaluri proprii

160.453lei

Capital de lucru

160.453lei

Salariați

40

Cifră de afaceri pe salariat

282.922lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025011374009
Data înregistrării
18 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. BUCUREŞTI, NR.104, ET.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.93%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.32%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare89.07%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante1.468.487lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe916.143lei
I5Casa și conturi la bănci552.344lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.308.034lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri160.453lei
I11Capital subscris vărsat124.410lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă11.316.880lei
I14Venituri totale11.378.830lei
I15Cheltuieli totale11.324.547lei
I16Profit brut54.283lei
I18Profit net36.043lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați40

Indicatori · 2025

Marjă netă0,32%
Marjă brută0,48%
Rentabilitatea capitalurilor22,46%
Rentabilitatea activelor2,45%
Grad de îndatorare89,07%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat282.922lei
Fond de rulment160.453lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 11.316.880 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 36.043 lei.
EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
40 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.308.034 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EBZ INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .