SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L. (CUI 51241348) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 6 februarie 2025, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 21.017.150 lei, profit net de 2.563.880 lei, datorii de 3.005.794 lei, capitaluri proprii de 37.963.880 lei, 159 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 92 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

92

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

92 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

21.017.150lei

Venituri totale

22.169.018lei

Rezultat net

2.563.880lei

Datorii

3.005.794lei

Capitaluri proprii

37.963.880lei

Capital de lucru

36.338.392lei

Salariați

159

Cifră de afaceri pe salariat

132.183lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025008229004
Data înregistrării
6 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. AMFOREI, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

92clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate92.23%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate13.09 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate12.2%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare7.3%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.816.919lei
I2Active circulante39.344.186lei
I3Stocuri530.800lei
I4Creanțe2.733.825lei
I5Casa și conturi la bănci1.079.561lei
I6Cheltuieli în avans64.177lei

Pasiv

I7Datorii3.005.794lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane255.608lei
I10Capitaluri37.963.880lei
I11Capital subscris vărsat35.400.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă21.017.150lei
I14Venituri totale22.169.018lei
I15Cheltuieli totale19.089.760lei
I16Profit brut3.079.258lei
I18Profit net2.563.880lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați159

Indicatori · 2025

Marjă netă12,2%
Marjă brută14,65%
Rentabilitatea capitalurilor6,75%
Rentabilitatea activelor6,23%
Grad de îndatorare7,3%
Lichiditate curentă13,09
Cifră de afaceri pe salariat132.183lei
Fond de rulment36.338.392lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 21.017.150 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.563.880 lei.
SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
159 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.005.794 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
92 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SALUBRIZARE TIMIŞOARA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .