DENTAFRESH S.R.L.

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

DENTAFRESH S.R.L. (CUI 51238296) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bârlad, VASLUI, înregistrată la 6 februarie 2025, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 682.330 lei, profit net de 134.278 lei, datorii de 107.894 lei, capitaluri proprii de 134.478 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.41 x
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

682.330lei

Venituri totale

684.340lei

Rezultat net

134.278lei

Datorii

107.894lei

Capitaluri proprii

134.478lei

Capital de lucru

44.632lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

113.722lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025008085004
Data înregistrării
6 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. SIRET, NR.6, BL.C, SC.B, AP.22

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.48%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.41 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate19.68%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.52%

    Îndatorare moderată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate89.846lei
I2Active circulante152.526lei
I3Stocuri42.464lei
I4Creanțe82.805lei
I5Casa și conturi la bănci27.257lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii107.894lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri134.478lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă682.330lei
I14Venituri totale684.340lei
I15Cheltuieli totale529.942lei
I16Profit brut154.398lei
I18Profit net134.278lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă19,68%
Marjă brută22,63%
Rentabilitatea capitalurilor99,85%
Rentabilitatea activelor55,4%
Grad de îndatorare44,52%
Lichiditate curentă1,41
Cifră de afaceri pe salariat113.722lei
Fond de rulment44.632lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre DENTAFRESH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DENTAFRESH S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 682.330 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 134.278 lei.
DENTAFRESH S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DENTAFRESH S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are DENTAFRESH S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DENTAFRESH S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 107.894 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DENTAFRESH S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DENTAFRESH S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DENTAFRESH S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .