AGRO LUP SER S.R.L.

Activă

0113 Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor

AGRO LUP SER S.R.L. (CUI 51226968) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Calafindeşti Com. Calafindeşti, SUCEAVA, înregistrată la 5 februarie 2025, cu activitatea principală „cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor” (CAEN 0113).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.167.788 lei, profit net de 81.596 lei, datorii de 611.166 lei, capitaluri proprii de 81.796 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
88.2%
Solvabilitate
11.8%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.167.788lei

Venituri totale

1.366.564lei

Rezultat net

81.596lei

Datorii

611.166lei

Capitaluri proprii

81.796lei

Capital de lucru

6.609lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

389.263lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025007471002
Data înregistrării
5 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
0113 — Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT CALAFINDEŞTI COM. CALAFINDEŞTI, STR. HĂTNUŢEI, NR.82

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.8%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate6.99%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare88.2%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate75.187lei
I2Active circulante617.775lei
I3Stocuri428.489lei
I4Creanțe98.134lei
I5Casa și conturi la bănci91.152lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii611.166lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri81.796lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.167.788lei
I14Venituri totale1.366.564lei
I15Cheltuieli totale1.268.186lei
I16Profit brut98.378lei
I18Profit net81.596lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă6,99%
Marjă brută8,42%
Rentabilitatea capitalurilor99,76%
Rentabilitatea activelor11,77%
Grad de îndatorare88,2%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat389.263lei
Fond de rulment6.609lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre AGRO LUP SER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AGRO LUP SER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.167.788 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 81.596 lei.
AGRO LUP SER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AGRO LUP SER S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are AGRO LUP SER S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AGRO LUP SER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 611.166 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AGRO LUP SER S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AGRO LUP SER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AGRO LUP SER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0113 — Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .