TDANCE S.R.L.

Activă

8552 Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

TDANCE S.R.L. (CUI 51217234) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Beiuş, BIHOR, înregistrată la 4 februarie 2025, cu activitatea principală „învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)” (CAEN 8552).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 46.752 lei, profit net de 218 lei, datorii de 4.321 lei, capitaluri proprii de 418 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 34 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

34

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

34 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.47 x
Îndatorare
91.18%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

46.752lei

Venituri totale

47.877lei

Rezultat net

218lei

Datorii

4.321lei

Capitaluri proprii

418lei

Capital de lucru

-2.280lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

46.752lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025006926006
Data înregistrării
4 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8552 — Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. BEIUŞ, PŢA. SAMUIL VULCAN, NR.12, CAMERA 1, BL.U1, AP.16

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

34clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate8.82%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.47 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.47%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare91.18%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.698lei
I2Active circulante2.041lei
I3Stocuri219lei
I4Creanțe360lei
I5Casa și conturi la bănci1.462lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.321lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri418lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă46.752lei
I14Venituri totale47.877lei
I15Cheltuieli totale47.190lei
I16Profit brut687lei
I18Profit net218lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,47%
Marjă brută1,47%
Rentabilitatea capitalurilor52,15%
Rentabilitatea activelor4,6%
Grad de îndatorare91,18%
Lichiditate curentă0,47
Cifră de afaceri pe salariat46.752lei
Fond de rulment-2.280lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice etc.)

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre TDANCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TDANCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 46.752 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 218 lei.
TDANCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TDANCE S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are TDANCE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TDANCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.321 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TDANCE S.R.L.?
34 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TDANCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TDANCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8552 — Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .