EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Activă

8553 Şcoli de conducere (pilotaj)

EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 51164024) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Chişineu-Criş, ARAD, înregistrată la 27 ianuarie 2025, cu activitatea principală „şcoli de conducere (pilotaj)” (CAEN 8553).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 161.051 lei, profit net de 17.131 lei, datorii de 14.964 lei, capitaluri proprii de 17.331 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.58 x
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

161.051lei

Venituri totale

162.219lei

Rezultat net

17.131lei

Datorii

14.964lei

Capitaluri proprii

17.331lei

Capital de lucru

-6.334lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

80.526lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025004105003
Data înregistrării
27 ianuarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8553 — Şcoli de conducere (pilotaj)
Sediu social
JUD. ARAD, ORŞ. CHIŞINEU-CRIŞ, STR. TEILOR, NR.5/A, BL.C5-1, ET.IV, AP.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate53.66%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.58 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate10.64%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare46.34%

    Îndatorare moderată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate23.665lei
I2Active circulante8.630lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci8.630lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii14.964lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri17.331lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă161.051lei
I14Venituri totale162.219lei
I15Cheltuieli totale143.497lei
I16Profit brut18.722lei
I18Profit net17.131lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă10,64%
Marjă brută11,62%
Rentabilitatea capitalurilor98,85%
Rentabilitatea activelor53,05%
Grad de îndatorare46,34%
Lichiditate curentă0,58
Cifră de afaceri pe salariat80.526lei
Fond de rulment-6.334lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8553 Școli de conducere (pilotaj)

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Ce cifră de afaceri are EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 161.051 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 17.131 lei.
EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 14.964 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EFFECT AUTO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Activitatea principală este CAEN 8553 — Şcoli de conducere (pilotaj).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .