BAH AUTO S.R.L.

Activă

4781 Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

BAH AUTO S.R.L. (CUI 51162783) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sebeş, ALBA, înregistrată la 23 ianuarie 2025, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe” (CAEN 4781).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.794.043 lei, profit net de 103.378 lei, datorii de 1.644.746 lei, capitaluri proprii de 103.578 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 51 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

51

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

51 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
94.81%
Solvabilitate
5.97%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.794.043lei

Venituri totale

3.809.335lei

Rezultat net

103.378lei

Datorii

1.644.746lei

Capitaluri proprii

103.578lei

Capital de lucru

25.315lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.897.022lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025004069002
Data înregistrării
23 ianuarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
Sediu social
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. AVIATOR GHE. OLTEANU, NR.9A, SC.C, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

51clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.97%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.72%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare94.81%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate64.709lei
I2Active circulante1.670.061lei
I3Stocuri909.970lei
I4Creanțe548.728lei
I5Casa și conturi la bănci211.363lei
I6Cheltuieli în avans13.554lei

Pasiv

I7Datorii1.644.746lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri103.578lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.794.043lei
I14Venituri totale3.809.335lei
I15Cheltuieli totale3.686.059lei
I16Profit brut123.276lei
I18Profit net103.378lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă2,72%
Marjă brută3,25%
Rentabilitatea capitalurilor99,81%
Rentabilitatea activelor5,96%
Grad de îndatorare94,81%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat1,9 mil.lei
Fond de rulment25.315lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre BAH AUTO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BAH AUTO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.794.043 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 103.378 lei.
BAH AUTO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BAH AUTO S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are BAH AUTO S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BAH AUTO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.644.746 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BAH AUTO S.R.L.?
51 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BAH AUTO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BAH AUTO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .