CC CONTASERV S.R.L.

Activă

6920 Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal

CC CONTASERV S.R.L. (CUI 51135452) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vaideeni Com. Vaideeni, VÂLCEA, înregistrată la 20 ianuarie 2025, cu activitatea principală „activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal” (CAEN 6920).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 211.400 lei, profit net de 3.231 lei, datorii de 20.033 lei, capitaluri proprii de 4.231 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
82.56%
Profitabilitate
1.53%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

211.400lei

Venituri totale

211.400lei

Rezultat net

3.231lei

Datorii

20.033lei

Capitaluri proprii

4.231lei

Capital de lucru

981lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

70.467lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025002452006
Data înregistrării
20 ianuarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT VAIDEENI COM. VAIDEENI, STR. CIORANI, NR.49

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.44%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.05 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.53%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare82.56%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.250lei
I2Active circulante21.014lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe16.000lei
I5Casa și conturi la bănci5.014lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii20.033lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.231lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă211.400lei
I14Venituri totale211.400lei
I15Cheltuieli totale207.568lei
I16Profit brut3.832lei
I18Profit net3.231lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă1,53%
Marjă brută1,81%
Rentabilitatea capitalurilor76,36%
Rentabilitatea activelor13,32%
Grad de îndatorare82,56%
Lichiditate curentă1,05
Cifră de afaceri pe salariat70.467lei
Fond de rulment981lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre CC CONTASERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CC CONTASERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 211.400 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.231 lei.
CC CONTASERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CC CONTASERV S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are CC CONTASERV S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CC CONTASERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 20.033 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CC CONTASERV S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CC CONTASERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CC CONTASERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .