ARFUL S.R.L.

Activă

4771 Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

ARFUL S.R.L. (CUI 51110270) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Sovata, MUREŞ, înregistrată la 14 ianuarie 2025, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate” (CAEN 4771).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 280.474 lei, profit net de 1.643 lei, datorii de 124.060 lei, capitaluri proprii de 1.843 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 40 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

40

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

40 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
98.67%
Solvabilitate
1.47%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

280.474lei

Venituri totale

280.508lei

Rezultat net

1.643lei

Datorii

124.060lei

Capitaluri proprii

1.843lei

Capital de lucru

-2.564lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

93.491lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025001194008
Data înregistrării
14 ianuarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4771 — Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Sediu social
JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, STR. FAGULUI, NR.26

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

40clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.47%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.98 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.59%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.67%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.230lei
I2Active circulante121.496lei
I3Stocuri85.578lei
I4Creanțe6.007lei
I5Casa și conturi la bănci29.911lei
I6Cheltuieli în avans177lei

Pasiv

I7Datorii124.060lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.843lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă280.474lei
I14Venituri totale280.508lei
I15Cheltuieli totale276.061lei
I16Profit brut4.447lei
I18Profit net1.643lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă0,59%
Marjă brută1,59%
Rentabilitatea capitalurilor89,15%
Rentabilitatea activelor1,31%
Grad de îndatorare98,67%
Lichiditate curentă0,98
Cifră de afaceri pe salariat93.491lei
Fond de rulment-2.564lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre ARFUL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARFUL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 280.474 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.643 lei.
ARFUL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARFUL S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are ARFUL S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARFUL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 124.060 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARFUL S.R.L.?
40 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARFUL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARFUL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4771 — Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .