SECTOR ACC S.R.L.
Activă8211 Activităţi combinate de secretariat
SECTOR ACC S.R.L. (CUI 50960221) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 28 noiembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi combinate de secretariat” (CAEN 8211).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 79.700 lei, profit net de 22.714 lei, datorii de 65.548 lei, capitaluri proprii de 25.381 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.25 x
- Îndatorare
- 72.09%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
79.700lei
Venituri totale
79.700lei
Rezultat net
22.714lei
Datorii
65.548lei
Capitaluri proprii
25.381lei
Capital de lucru
-49.308lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
79.700lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024045424001
- Data înregistrării
- 28 noiembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8211 — Activităţi combinate de secretariat
- Sediu social
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.4, ET.1, AP.CAMERA 19
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +2.315,2%
- Profitul, față de anul trecut
- +820,7%
- Creștere anuală compusă
- +2.315,2%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate27.91%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.25 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate28.5%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare72.09%
Îndatorare ridicată.
- Tendință2315.15%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 2.315,15%
- Creștere anuală compusă
- 2.315,15%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea N · Servicii administrative și de suport
8211 Activități combinate de secretariat
Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara
- PRIME UP S.R.L. CUI 50474132 · Mun. Deva · înființată 27.08.2024SRL
- STOIAN IOANA-LAURA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 49963887 · Mun. Vulcan · înființată 18.04.2024PFA
- CIOBANU MARIA M PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 49741961 · Mun. Hunedoara · înființată 11.03.2024PFA
- AGROS TECHNOLOGIES LOCAL S.R.L. CUI 49632603 · Mun. Deva · înființată 21.02.2024SRL
- HALUCA REBECA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 49476199 · Mun. Hunedoara · înființată 26.01.2024PFA
- CASSANDRA FREYA LORELEI S.R.L. CUI 47478061 · Mun. Orăştie · înființată 19.01.2023SRL
Întrebări despre SECTOR ACC S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are SECTOR ACC S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 79.700 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.714 lei.
- SECTOR ACC S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus SECTOR ACC S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are SECTOR ACC S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are SECTOR ACC S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 65.548 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are SECTOR ACC S.R.L.?
- 66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- SECTOR ACC S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are SECTOR ACC S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 8211 — Activităţi combinate de secretariat.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .