PRIAD SERV S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

PRIAD SERV S.R.L. (CUI 50960159) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Turluianu Com. Bereşti-Tazlău, BACĂU, înregistrată la 28 noiembrie 2024, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.093.413 lei, profit net de 362.377 lei, datorii de 139.302 lei, capitaluri proprii de 361.016 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.093.413lei

Venituri totale

1.094.529lei

Rezultat net

362.377lei

Datorii

139.302lei

Capitaluri proprii

361.016lei

Capital de lucru

189.828lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

182.236lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024045309003
Data înregistrării
28 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT TURLUIANU COM. BEREŞTI-TAZLĂU, STR MIHAI VITEAZU, NR.28

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+195.152,3%
Profitul, față de anul trecut
+21.916,8%
Creștere anuală compusă
+195.152,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate72.77%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.36 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate33.14%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare28.08%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință195152.32%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate166.962lei
I2Active circulante329.130lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe243.372lei
I5Casa și conturi la bănci85.758lei
I6Cheltuieli în avans4.226lei

Pasiv

I7Datorii139.302lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri361.016lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.093.413lei
I14Venituri totale1.094.529lei
I15Cheltuieli totale667.949lei
I16Profit brut426.580lei
I18Profit net362.377lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă33,14%
Marjă brută39,01%
Rentabilitatea capitalurilor100,38%
Rentabilitatea activelor73,05%
Grad de îndatorare28,08%
Lichiditate curentă2,36
Cifră de afaceri pe salariat182.236lei
Fond de rulment189.828lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
195.152,32%
Creștere anuală compusă
195.152,32%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre PRIAD SERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PRIAD SERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.093.413 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 362.377 lei.
PRIAD SERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PRIAD SERV S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are PRIAD SERV S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PRIAD SERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 139.302 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PRIAD SERV S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PRIAD SERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PRIAD SERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .