TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

TOP CLEANING SOLUTION S.R.L. (CUI 50931269) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 22 noiembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 216.284 lei, profit net de 91.253 lei, datorii de 78.168 lei, capitaluri proprii de 91.453 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

216.284lei

Venituri totale

216.289lei

Rezultat net

91.253lei

Datorii

78.168lei

Capitaluri proprii

91.453lei

Capital de lucru

91.453lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

108.142lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024043901009
Data înregistrării
22 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.35

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.185,1%
Profitul, față de anul trecut
+904,3%
Creștere anuală compusă
+2.185,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate53.92%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.17 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate42.19%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare46.08%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință2185.09%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante169.621lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe90.292lei
I5Casa și conturi la bănci79.329lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii78.168lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri91.453lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă216.284lei
I14Venituri totale216.289lei
I15Cheltuieli totale122.916lei
I16Profit brut93.373lei
I18Profit net91.253lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă42,19%
Marjă brută43,17%
Rentabilitatea capitalurilor99,78%
Rentabilitatea activelor53,8%
Grad de îndatorare46,08%
Lichiditate curentă2,17
Cifră de afaceri pe salariat108.142lei
Fond de rulment91.453lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
2.185,09%
Creștere anuală compusă
2.185,09%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 216.284 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 91.253 lei.
TOP CLEANING SOLUTION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 78.168 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOP CLEANING SOLUTION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOP CLEANING SOLUTION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .