CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. (CUI 50925526) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Mediaş, SIBIU, înregistrată la 22 noiembrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 366.283 lei, profit net de 5.576 lei, datorii de 60.936 lei, capitaluri proprii de 23.396 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.52%
Îndatorare
72.26%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

366.283lei

Venituri totale

367.043lei

Rezultat net

5.576lei

Datorii

60.936lei

Capitaluri proprii

23.396lei

Capital de lucru

23.366lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

183.142lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024043470000
Data înregistrării
22 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. 1 DECEMBRIE, NR.31, BL.38, SC.B, AP.40

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.457,4%
Profitul, față de anul trecut
-68,4%
Creștere anuală compusă
+1.457,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.74%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.52%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare72.26%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință1457.39%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate30lei
I2Active circulante84.302lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe48.540lei
I5Casa și conturi la bănci35.762lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii60.936lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri23.396lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă366.283lei
I14Venituri totale367.043lei
I15Cheltuieli totale356.973lei
I16Profit brut10.070lei
I18Profit net5.576lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă1,52%
Marjă brută2,75%
Rentabilitatea capitalurilor23,83%
Rentabilitatea activelor6,61%
Grad de îndatorare72,26%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat183.142lei
Fond de rulment23.366lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
1.457,39%
Creștere anuală compusă
1.457,39%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 366.283 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.576 lei.
CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 60.936 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLEANING CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .