LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50923380) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 21 noiembrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 578.179 lei, profit net de 44.284 lei, datorii de 119.471 lei, capitaluri proprii de 38.252 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
75.75%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

578.179lei

Venituri totale

578.224lei

Rezultat net

44.284lei

Datorii

119.471lei

Capitaluri proprii

38.252lei

Capital de lucru

24.841lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

72.272lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024043324008
Data înregistrării
21 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. NICOLAE TONITZA, NR.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+578.079%
Profitul, față de anul trecut
+810,6%
Creștere anuală compusă
+578.079%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.25%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate7.66%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare75.75%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință578079%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate13.411lei
I2Active circulante144.312lei
I3Stocuri82lei
I4Creanțe135.437lei
I5Casa și conturi la bănci8.793lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii119.471lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri38.252lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă578.179lei
I14Venituri totale578.224lei
I15Cheltuieli totale521.182lei
I16Profit brut57.042lei
I18Profit net44.284lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă7,66%
Marjă brută9,87%
Rentabilitatea capitalurilor115,77%
Rentabilitatea activelor28,08%
Grad de îndatorare75,75%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat72.272lei
Fond de rulment24.841lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
578.079%
Creștere anuală compusă
578.079%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Ce cifră de afaceri are LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 578.179 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 44.284 lei.
LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 119.471 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .