ABYDEN CAFE BAR S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

ABYDEN CAFE BAR S.R.L. (CUI 50893645) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii, BUZĂU, înregistrată la 18 noiembrie 2024, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 22.906 lei, profit net de 2.691 lei, datorii de 26.754 lei, capitaluri proprii de 2.859 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
90.35%
Solvabilitate
9.65%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

22.906lei

Venituri totale

22.935lei

Rezultat net

2.691lei

Datorii

26.754lei

Capitaluri proprii

2.859lei

Capital de lucru

2.859lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024041887000
Data înregistrării
18 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. BUZĂU, SAT VADU PAŞII COM. VADU PAŞII, STR. NICOLAE IORGA, NR.55

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.433,2%
Profitul, față de anul trecut
+8.509,4%
Creștere anuală compusă
+1.433,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate9.65%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.11 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.75%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare90.35%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință1433.2%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante29.613lei
I3Stocuri23.872lei
I4Creanțe861lei
I5Casa și conturi la bănci4.880lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii26.754lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.859lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă22.906lei
I14Venituri totale22.935lei
I15Cheltuieli totale19.739lei
I16Profit brut3.196lei
I18Profit net2.691lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă11,75%
Marjă brută13,95%
Rentabilitatea capitalurilor94,12%
Rentabilitatea activelor9,09%
Grad de îndatorare90,35%
Lichiditate curentă1,11
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment2.859lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
1.433,2%
Creștere anuală compusă
1.433,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre ABYDEN CAFE BAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 22.906 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.691 lei.
ABYDEN CAFE BAR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 26.754 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ABYDEN CAFE BAR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ABYDEN CAFE BAR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .