XÉNIA STONE FLOW S.R.L.

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

XÉNIA STONE FLOW S.R.L. (CUI 50866489) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Catalina Com. Catalina, COVASNA, înregistrată la 12 noiembrie 2024, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 17.317 lei, profit net de 1.841 lei, datorii de 11.800 lei, capitaluri proprii de 708 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
94.34%
Solvabilitate
5.66%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

17.317lei

Venituri totale

17.835lei

Rezultat net

1.841lei

Datorii

11.800lei

Capitaluri proprii

708lei

Capital de lucru

708lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024040333005
Data înregistrării
12 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. COVASNA, SAT CATALINA COM. CATALINA, STR. PRINCIPALĂ, NR.39

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+66.503,9%
Profitul, față de anul trecut
+238,1%
Creștere anuală compusă
+66.503,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.66%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.63%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare94.34%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință66503.85%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante12.508lei
I3Stocuri4.006lei
I4Creanțe4.967lei
I5Casa și conturi la bănci3.535lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii11.800lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri708lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă17.317lei
I14Venituri totale17.835lei
I15Cheltuieli totale15.659lei
I16Profit brut2.176lei
I18Profit net1.841lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă10,63%
Marjă brută12,57%
Rentabilitatea capitalurilor260,03%
Rentabilitatea activelor14,72%
Grad de îndatorare94,34%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment708lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
66.503,85%
Creștere anuală compusă
66.503,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre XÉNIA STONE FLOW S.R.L.

Ce cifră de afaceri are XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 17.317 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.841 lei.
XÉNIA STONE FLOW S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.800 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
XÉNIA STONE FLOW S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are XÉNIA STONE FLOW S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .