RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L. (CUI 50844847) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Tecuci, GALAŢI, înregistrată la 8 noiembrie 2024, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 106.715 lei, profit net de 9.976 lei, datorii de 47.172 lei, capitaluri proprii de 5.755 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
89.13%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

106.715lei

Venituri totale

106.715lei

Rezultat net

9.976lei

Datorii

47.172lei

Capitaluri proprii

5.755lei

Capital de lucru

4.561lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

106.715lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024038834008
Data înregistrării
8 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. GHEORGHE PETRAŞCU, NR.11, BL.S1, SC.1, ET.PARTER, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+754,3%
Profitul, față de anul trecut
+325,7%
Creștere anuală compusă
+754,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.87%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.35%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare89.13%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință754.34%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.194lei
I2Active circulante51.733lei
I3Stocuri26.032lei
I4Creanțe34.379lei
I5Casa și conturi la bănci-8.678lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii47.172lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.755lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă106.715lei
I14Venituri totale106.715lei
I15Cheltuieli totale93.601lei
I16Profit brut13.114lei
I18Profit net9.976lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă9,35%
Marjă brută12,29%
Rentabilitatea capitalurilor173,34%
Rentabilitatea activelor18,85%
Grad de îndatorare89,13%
Lichiditate curentă1,10
Cifră de afaceri pe salariat106.715lei
Fond de rulment4.561lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
754,34%
Creștere anuală compusă
754,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 106.715 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.976 lei.
RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 47.172 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RESTAURANT IRINIS GOURMET S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .