MNMC IMPEX S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

MNMC IMPEX S.R.L. (CUI 50836437) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Olteni Com. Clinceni, ILFOV, înregistrată la 7 noiembrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 316.504 lei, profit net de 111.146 lei, datorii de 98.291 lei, capitaluri proprii de 107.646 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 92 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

92

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

92 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

316.504lei

Venituri totale

316.504lei

Rezultat net

111.146lei

Datorii

98.291lei

Capitaluri proprii

107.646lei

Capital de lucru

152.896lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

158.252lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024038630002
Data înregistrării
7 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT OLTENI COM. CLINCENI, STR. MOARA CU NOROC, NR.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10.450,1%
Profitul, față de anul trecut
+3.104%
Creștere anuală compusă
+10.450,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

92clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.32%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate2.56 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate35.12%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare34.99%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință10450.13%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate29.750lei
I2Active circulante251.187lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe242.225lei
I5Casa și conturi la bănci8.962lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii98.291lei
I8Venituri în avans75.000lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri107.646lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă316.504lei
I14Venituri totale316.504lei
I15Cheltuieli totale200.634lei
I16Profit brut115.870lei
I18Profit net111.146lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă35,12%
Marjă brută36,61%
Rentabilitatea capitalurilor103,25%
Rentabilitatea activelor39,56%
Grad de îndatorare34,99%
Lichiditate curentă2,56
Cifră de afaceri pe salariat158.252lei
Fond de rulment152.896lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
10.450,13%
Creștere anuală compusă
10.450,13%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre MNMC IMPEX S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MNMC IMPEX S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 316.504 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 111.146 lei.
MNMC IMPEX S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MNMC IMPEX S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MNMC IMPEX S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MNMC IMPEX S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 98.291 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MNMC IMPEX S.R.L.?
92 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MNMC IMPEX S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MNMC IMPEX S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .