RADELINO S.R.L.

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

RADELINO S.R.L. (CUI 50836356) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Tulcea, TULCEA, înregistrată la 7 noiembrie 2024, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 42.912 lei, profit net de 5.393 lei, datorii de 9.617 lei, capitaluri proprii de 5.838 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
62.53%
Lichiditate
1.08 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

42.912lei

Venituri totale

43.192lei

Rezultat net

5.393lei

Datorii

9.617lei

Capitaluri proprii

5.838lei

Capital de lucru

801lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024038662007
Data înregistrării
7 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SLT. GAVRILOV CORNELIU, NR.174, BL.A8, SC.A, ET.4, AP.19

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.051%
Profitul, față de anul trecut
+2.040,1%
Creștere anuală compusă
+2.051%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.96%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate12.57%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.53%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2050.98%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.962lei
I2Active circulante10.418lei
I3Stocuri8.352lei
I4Creanțe306lei
I5Casa și conturi la bănci1.760lei
I6Cheltuieli în avans75lei

Pasiv

I7Datorii9.617lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.838lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă42.912lei
I14Venituri totale43.192lei
I15Cheltuieli totale36.778lei
I16Profit brut6.414lei
I18Profit net5.393lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă12,57%
Marjă brută14,95%
Rentabilitatea capitalurilor92,38%
Rentabilitatea activelor35,07%
Grad de îndatorare62,53%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment801lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
2.050,98%
Creștere anuală compusă
2.050,98%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Tulcea

Întrebări despre RADELINO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RADELINO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 42.912 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.393 lei.
RADELINO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RADELINO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RADELINO S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RADELINO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 9.617 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RADELINO S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RADELINO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RADELINO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .