FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L. (CUI 50828361) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, GIURGIU, înregistrată la 6 noiembrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 601.423 lei, profit net de 326.075 lei, datorii de 72.904 lei, capitaluri proprii de 342.029 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

601.423lei

Venituri totale

601.708lei

Rezultat net

326.075lei

Datorii

72.904lei

Capitaluri proprii

342.029lei

Capital de lucru

321.609lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024038077007
Data înregistrării
6 noiembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT BOLINTIN-DEAL COM. BOLINTIN-DEAL, BLD. MUNCII, NR.162

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.462,1%
Profitul, față de anul trecut
+1.969,8%
Creștere anuală compusă
+1.462,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate82.43%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.41 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate54.22%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare17.57%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință1462.14%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate20.420lei
I2Active circulante394.513lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe228.184lei
I5Casa și conturi la bănci166.329lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii72.904lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri342.029lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă601.423lei
I14Venituri totale601.708lei
I15Cheltuieli totale260.714lei
I16Profit brut340.994lei
I18Profit net326.075lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă54,22%
Marjă brută56,7%
Rentabilitatea capitalurilor95,34%
Rentabilitatea activelor78,58%
Grad de îndatorare17,57%
Lichiditate curentă5,41
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment321.609lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
1.462,14%
Creștere anuală compusă
1.462,14%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 601.423 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 326.075 lei.
FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 72.904 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FINISAJE CONSTRUCŢII MONTAJ S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .