DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L. (CUI 50797150) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Frăsinet Com. Frăsinet, TELEORMAN, înregistrată la 30 octombrie 2024, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 622.799 lei, profit net de 10.019 lei, datorii de 114.167 lei, capitaluri proprii de 3.968 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 44 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

44

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

44 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
97.4%
Solvabilitate
3.39%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

622.799lei

Venituri totale

658.346lei

Rezultat net

10.019lei

Datorii

114.167lei

Capitaluri proprii

3.968lei

Capital de lucru

-26.241lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

622.799lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024036134009
Data înregistrării
30 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT FRĂSINET COM. FRĂSINET, STR. ŞOSEAUA GĂRII, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+8.343,6%
Profitul, față de anul trecut
+260,3%
Creștere anuală compusă
+8.343,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

44clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.39%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.77 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.61%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare97.4%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință8343.59%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate29.292lei
I2Active circulante87.926lei
I3Stocuri22.442lei
I4Creanțe17.543lei
I5Casa și conturi la bănci47.941lei
I6Cheltuieli în avans917lei

Pasiv

I7Datorii114.167lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.968lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă622.799lei
I14Venituri totale658.346lei
I15Cheltuieli totale637.279lei
I16Profit brut21.067lei
I18Profit net10.019lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă1,61%
Marjă brută3,38%
Rentabilitatea capitalurilor252,49%
Rentabilitatea activelor8,55%
Grad de îndatorare97,4%
Lichiditate curentă0,77
Cifră de afaceri pe salariat622.799lei
Fond de rulment-26.241lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
8.343,59%
Creștere anuală compusă
8.343,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 622.799 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 10.019 lei.
DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 114.167 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
44 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DMA PISCINE ŞI SPA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .