GRY INSPECT AUTO S.R.L.
Activă7120 Activităţi de testări şi analize tehnice
GRY INSPECT AUTO S.R.L. (CUI 50790976) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Tia Mare Com. Tia Mare, OLT, înregistrată la 30 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de testări şi analize tehnice” (CAEN 7120).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 191.800 lei, profit net de 10.364 lei, datorii de 28.485 lei, capitaluri proprii de 11.934 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.75 x
- Îndatorare
- 70.47%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
191.800lei
Venituri totale
191.800lei
Rezultat net
10.364lei
Datorii
28.485lei
Capitaluri proprii
11.934lei
Capital de lucru
-6.986lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
191.800lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024036286007
- Data înregistrării
- 30 octombrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice
- Sediu social
- JUD. OLT, SAT TIA MARE COM. TIA MARE, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.32
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +2.119,1%
- Profitul, față de anul trecut
- +656,5%
- Creștere anuală compusă
- +2.119,1%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate29.53%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.75 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate5.4%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare70.47%
Îndatorare ridicată.
- Tendință2119.14%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 2.119,14%
- Creștere anuală compusă
- 2.119,14%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice
7120 Activități de testări și analize tehnice
Cele mai nou înregistrate în județul Olt
- UNDER CONSUL ITP S.R.L. CUI 55739095 · Orş. Balş · înființată 21.10.2026SRL
- AXI ITP S.R.L. CUI 55615151 · Orş. Balş · înființată 22.09.2026SRL
- POPA IONUŢ-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55479173 · Mun. Slatina · înființată 24.08.2026PFA
- AUTO SYP ISC S.R.L. CUI 54994170 · Mun. Slatina · înființată 24.06.2026SRL
- ITP OK AUTO TEST 13 S.R.L. CUI 54259951 · Mun. Caracal · înființată 16.03.2026SRL
- AUTO NOVA ITP S.R.L. CUI 53722976 · Sat Mirila Com. Bobiceşti · înființată 03.02.2026SRL
Întrebări despre GRY INSPECT AUTO S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 191.800 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 10.364 lei.
- GRY INSPECT AUTO S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 28.485 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- 69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- GRY INSPECT AUTO S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are GRY INSPECT AUTO S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .