CLEVER VASI HR S.R.L.

Activă

9609 Alte activităţi de servicii n.c.a.

CLEVER VASI HR S.R.L. (CUI 50789076) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Voluntari Orş. Voluntari, ILFOV, înregistrată la 29 octombrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii n.c.a.” (CAEN 9609).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 347.010 lei, profit net de 6.549 lei, datorii de 9.100 lei, capitaluri proprii de 50.557 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 88 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

88

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

88 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.89%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

347.010lei

Venituri totale

347.010lei

Rezultat net

6.549lei

Datorii

9.100lei

Capitaluri proprii

50.557lei

Capital de lucru

34.338lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

347.010lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024036127001
Data înregistrării
29 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, STR. MICŞUNELE, NR.17A, BIROU

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+471,7%
Profitul, față de anul trecut
-85,1%
Creștere anuală compusă
+471,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

88clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate84.75%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate4.77 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.89%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare15.25%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință471.68%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate16.219lei
I2Active circulante43.438lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe25.150lei
I5Casa și conturi la bănci18.288lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii9.100lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri50.557lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă347.010lei
I14Venituri totale347.010lei
I15Cheltuieli totale335.963lei
I16Profit brut11.047lei
I18Profit net6.549lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă1,89%
Marjă brută3,18%
Rentabilitatea capitalurilor12,95%
Rentabilitatea activelor10,98%
Grad de îndatorare15,25%
Lichiditate curentă4,77
Cifră de afaceri pe salariat347.010lei
Fond de rulment34.338lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
471,68%
Creștere anuală compusă
471,68%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre CLEVER VASI HR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLEVER VASI HR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 347.010 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.549 lei.
CLEVER VASI HR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLEVER VASI HR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CLEVER VASI HR S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLEVER VASI HR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 9.100 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLEVER VASI HR S.R.L.?
88 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLEVER VASI HR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLEVER VASI HR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .