R&A ONE S.R.L.

Activă

9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

R&A ONE S.R.L. (CUI 50781374) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 29 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9001).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 296.000 lei, profit net de 33.480 lei, datorii de 198.087 lei, capitaluri proprii de 33.720 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
85.45%
Solvabilitate
14.55%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

296.000lei

Venituri totale

296.006lei

Rezultat net

33.480lei

Datorii

198.087lei

Capitaluri proprii

33.720lei

Capital de lucru

33.720lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

296.000lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024035675008
Data înregistrării
29 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.115, AP.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+0,3%
Profitul, față de anul trecut
-82,9%
Creștere anuală compusă
+0,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate14.55%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.17 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.31%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare85.45%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință0.34%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante231.807lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe228.880lei
I5Casa și conturi la bănci2.927lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii198.087lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri33.720lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă296.000lei
I14Venituri totale296.006lei
I15Cheltuieli totale256.300lei
I16Profit brut39.706lei
I18Profit net33.480lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă11,31%
Marjă brută13,41%
Rentabilitatea capitalurilor99,29%
Rentabilitatea activelor14,44%
Grad de îndatorare85,45%
Lichiditate curentă1,17
Cifră de afaceri pe salariat296.000lei
Fond de rulment33.720lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
0,34%
Creștere anuală compusă
0,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre R&A ONE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are R&A ONE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 296.000 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 33.480 lei.
R&A ONE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus R&A ONE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are R&A ONE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are R&A ONE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 198.087 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are R&A ONE S.R.L.?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
R&A ONE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are R&A ONE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .