MASTER PRODSERV S.R.L.

Activă

9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

MASTER PRODSERV S.R.L. (CUI 50763190) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Brăila, BRĂILA, înregistrată la 24 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9001).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 46.920 lei, profit net de 4.869 lei, datorii de 39.060 lei, capitaluri proprii de 5.963 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
86.76%
Solvabilitate
13.24%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

46.920lei

Venituri totale

46.921lei

Rezultat net

4.869lei

Datorii

39.060lei

Capitaluri proprii

5.963lei

Capital de lucru

5.963lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

46.920lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024034567007
Data înregistrării
24 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. EFTIMIE MURGU, NR.116

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.643,9%
Profitul, față de anul trecut
+389,8%
Creștere anuală compusă
+2.643,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.24%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.15 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.38%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare86.76%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință2643.86%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante45.023lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe8.554lei
I5Casa și conturi la bănci36.469lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii39.060lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.963lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă46.920lei
I14Venituri totale46.921lei
I15Cheltuieli totale40.788lei
I16Profit brut6.133lei
I18Profit net4.869lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă10,38%
Marjă brută13,07%
Rentabilitatea capitalurilor81,65%
Rentabilitatea activelor10,81%
Grad de îndatorare86,76%
Lichiditate curentă1,15
Cifră de afaceri pe salariat46.920lei
Fond de rulment5.963lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
2.643,86%
Creștere anuală compusă
2.643,86%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Brăila

Întrebări despre MASTER PRODSERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MASTER PRODSERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 46.920 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.869 lei.
MASTER PRODSERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MASTER PRODSERV S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MASTER PRODSERV S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MASTER PRODSERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 39.060 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MASTER PRODSERV S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MASTER PRODSERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MASTER PRODSERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .