RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.

Activă

6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50744295) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Lilieci Com. Hemeiuş, BACĂU, înregistrată la 22 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6201).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 748.375 lei, profit net de 669.483 lei, datorii de 32.032 lei, capitaluri proprii de 669.723 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

748.375lei

Venituri totale

753.854lei

Rezultat net

669.483lei

Datorii

32.032lei

Capitaluri proprii

669.723lei

Capital de lucru

666.894lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

748.375lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024033714000
Data înregistrării
22 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT LILIECI COM. HEMEIUŞ, STR. ROZELOR, NR.139

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.042,2%
Profitul, față de anul trecut
+2.487%
Creștere anuală compusă
+2.042,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate95.44%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate21.82 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate89.46%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare4.56%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință2042.19%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.829lei
I2Active circulante698.926lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe524.922lei
I5Casa și conturi la bănci174.004lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii32.032lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri669.723lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă748.375lei
I14Venituri totale753.854lei
I15Cheltuieli totale62.248lei
I16Profit brut691.606lei
I18Profit net669.483lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă89,46%
Marjă brută92,41%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor95,4%
Grad de îndatorare4,56%
Lichiditate curentă21,82
Cifră de afaceri pe salariat748.375lei
Fond de rulment666.894lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
2.042,19%
Creștere anuală compusă
2.042,19%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 748.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 669.483 lei.
RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 32.032 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RAZTECHA SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .