SEBO URBAN S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

SEBO URBAN S.R.L. (CUI 50733407) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Popeşti Com. Goleşti, VÂLCEA, înregistrată la 21 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 280.070 lei, profit net de 112.060 lei, datorii de 22.189 lei, capitaluri proprii de 112.170 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

280.070lei

Venituri totale

280.070lei

Rezultat net

112.060lei

Datorii

22.189lei

Capitaluri proprii

112.170lei

Capital de lucru

101.314lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

140.035lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024032986000
Data înregistrării
21 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT POPEŞTI COM. GOLEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.96

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+340,6%
Profitul, față de anul trecut
+175%
Creștere anuală compusă
+340,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate83.49%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.57 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate40.01%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare16.51%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință340.55%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.856lei
I2Active circulante123.503lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe95.020lei
I5Casa și conturi la bănci28.483lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii22.189lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri112.170lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă280.070lei
I14Venituri totale280.070lei
I15Cheltuieli totale165.544lei
I16Profit brut114.526lei
I18Profit net112.060lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă40,01%
Marjă brută40,89%
Rentabilitatea capitalurilor99,9%
Rentabilitatea activelor83,4%
Grad de îndatorare16,51%
Lichiditate curentă5,57
Cifră de afaceri pe salariat140.035lei
Fond de rulment101.314lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
340,55%
Creștere anuală compusă
340,55%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre SEBO URBAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SEBO URBAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 280.070 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 112.060 lei.
SEBO URBAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SEBO URBAN S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SEBO URBAN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SEBO URBAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 22.189 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SEBO URBAN S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SEBO URBAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SEBO URBAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .