ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.

Activă

6202 Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L. (CUI 50724301) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 17 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei” (CAEN 6202).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 82.560 lei, profit net de 4.014 lei, datorii de 1.846 lei, capitaluri proprii de 4.335 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.08 x
Profitabilitate
4.86%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

82.560lei

Venituri totale

82.560lei

Rezultat net

4.014lei

Datorii

1.846lei

Capitaluri proprii

4.335lei

Capital de lucru

-1.697lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024032579008
Data înregistrării
17 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. UNIRII, NR.77 V6A, ET.1, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+450,4%
Profitul, față de anul trecut
+0,1%
Creștere anuală compusă
+450,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate75.23%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.08 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate4.86%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare32.04%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință450.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.613lei
I2Active circulante149lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci149lei
I6Cheltuieli în avans419lei

Pasiv

I7Datorii1.846lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.335lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă82.560lei
I14Venituri totale82.560lei
I15Cheltuieli totale73.976lei
I16Profit brut8.584lei
I18Profit net4.014lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă4,86%
Marjă brută10,4%
Rentabilitatea capitalurilor92,6%
Rentabilitatea activelor69,66%
Grad de îndatorare32,04%
Lichiditate curentă0,08
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-1.697lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
450,4%
Creștere anuală compusă
450,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 82.560 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.014 lei.
ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.846 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ELECTROSPEED IT SUPPORT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .