CEDY MED S.R.L.
Activă8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
CEDY MED S.R.L. (CUI 50713175) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpulung Moldovenesc, SUCEAVA, înregistrată la 16 octombrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi referitoare la sănătatea umană” (CAEN 8690).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 90.000 lei, profit net de 3.349 lei, datorii de 10.924 lei, capitaluri proprii de 6.086 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 76 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
76 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 64.22%
- Profitabilitate
- 3.72%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
90.000lei
Venituri totale
90.368lei
Rezultat net
3.349lei
Datorii
10.924lei
Capitaluri proprii
6.086lei
Capital de lucru
688lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
90.000lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024031947006
- Data înregistrării
- 16 octombrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
- Sediu social
- JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. SIMION FL. MARIAN, NR.1A
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +500%
- Profitul, față de anul trecut
- +32%
- Creștere anuală compusă
- +500%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate35.78%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.06 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate3.72%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare64.22%
Îndatorare ridicată.
- Tendință500%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 500%
- Creștere anuală compusă
- 500%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială
8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cele mai nou înregistrate în județul Suceava
- PINTILIE LOREDANA - P.F.A. CUI 53677832 · Mun. Vatra-Dornei · înființată 02.02.2026PFA
- MASSAGE THERAPIST S.R.L. CUI 50690446 · Mun. Suceava · înființată 11.10.2024SRL
- HENKA S.R.L. CUI 50687700 · Mun. Suceava · înființată 11.10.2024SRL
- NISIOI PETRONELA VIORICA P.F.A CUI 50687750 · Mun. Câmpulung Moldovenesc · înființată 11.10.2024ALTELE
- VIA DIETETICA S.R.L. CUI 50609183 · Mun. Suceava · înființată 27.09.2024SRL
- MORARIU Z. LAURENŢIA-ELENA PFA COD CAEN 8690 CUI 50498190 · Com. Iacobeni · înființată 03.09.2024PFA
Întrebări despre CEDY MED S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are CEDY MED S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 90.000 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.349 lei.
- CEDY MED S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus CEDY MED S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are CEDY MED S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are CEDY MED S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.924 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are CEDY MED S.R.L.?
- 76 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- CEDY MED S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are CEDY MED S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .