ADRY AUTO SERV S.R.L.
Activă4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
ADRY AUTO SERV S.R.L. (CUI 50709573) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Dej, CLUJ, înregistrată la 16 octombrie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 169.774 lei, profit net de 10.586 lei, datorii de 19.367 lei, capitaluri proprii de 470 lei, 2 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 53 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa C
Risc moderat
53 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Îndatorare
- 97.63%
- Solvabilitate
- 2.37%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
169.774lei
Venituri totale
169.774lei
Rezultat net
10.586lei
Datorii
19.367lei
Capitaluri proprii
470lei
Capital de lucru
-1.840lei
Salariați
2
Cifră de afaceri pe salariat
84.887lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024031283009
- Data înregistrării
- 16 octombrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
- Sediu social
- JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.20, BL.J, SC.D, AP.31
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +818,5%
- Profitul, față de anul trecut
- +202,6%
- Creștere anuală compusă
- +818,5%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc moderat
Ce l-a dat
- Solvabilitate2.37%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate0.9 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate6.24%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare97.63%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință818.49%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor1 ani
Un an cu pierdere în perioada analizată.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 818,49%
- Creștere anuală compusă
- 818,49%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cele mai nou înregistrate în județul Cluj
- AXO AUTOMOBILE S.R.L. CUI 51012034 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 10.12.2024TVASRL
- ILLYEFALVI-FARKAS PAL-ROBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ CUI 50869531 · Sat Gilău Com. Gilău · înființată 13.11.2024II
- CAMP AUTOMOBILE S.R.L. CUI 50845427 · Sat Feleacu Com. Feleacu · înființată 08.11.2024TVASRL
- RACE HOUSE PERFORMANCE S.R.L. CUI 50791742 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 30.10.2024TVASRL
- AUTO FAGVULCAN S.R.L. CUI 50726035 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 18.10.2024SRL
- BIMMER DOC S.R.L. CUI 50719224 · Sat Călăraşi-Gara Com. Călăraşi · înființată 17.10.2024SRL
Întrebări despre ADRY AUTO SERV S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 169.774 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 10.586 lei.
- ADRY AUTO SERV S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- 2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 19.367 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- 53 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- ADRY AUTO SERV S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are ADRY AUTO SERV S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .