STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.

Activă

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L. (CUI 50702524) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 15 octombrie 2024, cu activitatea principală „fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)” (CAEN 1413).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 205.784 lei, profit net de 35.776 lei, datorii de 13.699 lei, capitaluri proprii de 21.170 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

205.784lei

Venituri totale

205.831lei

Rezultat net

35.776lei

Datorii

13.699lei

Capitaluri proprii

21.170lei

Capital de lucru

21.170lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

102.892lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024031184009
Data înregistrării
15 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MOLDOVENI, NR.6, BL.59, SC.3, ET.1, AP.34

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10.507,4%
Profitul, față de anul trecut
+341%
Creștere anuală compusă
+10.507,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate60.71%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.55 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate17.39%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare39.29%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință10507.42%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante34.869lei
I3Stocuri10.951lei
I4Creanțe45lei
I5Casa și conturi la bănci23.873lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii13.699lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri21.170lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă205.784lei
I14Venituri totale205.831lei
I15Cheltuieli totale168.038lei
I16Profit brut37.793lei
I18Profit net35.776lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă17,39%
Marjă brută18,37%
Rentabilitatea capitalurilor168,99%
Rentabilitatea activelor102,6%
Grad de îndatorare39,29%
Lichiditate curentă2,55
Cifră de afaceri pe salariat102.892lei
Fond de rulment21.170lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
10.507,42%
Creștere anuală compusă
10.507,42%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.

Ce cifră de afaceri are STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 205.784 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 35.776 lei.
STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.699 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are STIL MAXIM BY CRISTINA MILITARU S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .