POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

POWERMAP PERFORMANCE S.R.L. (CUI 50688446) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bârlad, VASLUI, înregistrată la 11 octombrie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 511.156 lei, profit net de 135.466 lei, datorii de 134.449 lei, capitaluri proprii de 167.152 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 85 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

85

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

85 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.97 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

511.156lei

Venituri totale

513.135lei

Rezultat net

135.466lei

Datorii

134.449lei

Capitaluri proprii

167.152lei

Capital de lucru

-4.480lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

511.156lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024030501001
Data înregistrării
11 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, BLD. REPUBLICII, NR.280, BL.A, SC.B, ET.2, AP.28

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+813,9%
Profitul, față de anul trecut
+330,2%
Creștere anuală compusă
+813,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

85clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.42%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.97 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate26.5%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.58%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință813.86%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8520242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate171.632lei
I2Active circulante129.969lei
I3Stocuri11.266lei
I4Creanțe36.119lei
I5Casa și conturi la bănci82.584lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii134.449lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri167.152lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă511.156lei
I14Venituri totale513.135lei
I15Cheltuieli totale368.955lei
I16Profit brut144.180lei
I18Profit net135.466lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă26,5%
Marjă brută28,21%
Rentabilitatea capitalurilor81,04%
Rentabilitatea activelor44,92%
Grad de îndatorare44,58%
Lichiditate curentă0,97
Cifră de afaceri pe salariat511.156lei
Fond de rulment-4.480lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
813,86%
Creștere anuală compusă
813,86%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 511.156 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 135.466 lei.
POWERMAP PERFORMANCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 134.449 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
85 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
POWERMAP PERFORMANCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are POWERMAP PERFORMANCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .