KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.

Activă

4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 50672830) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Livezeni Com. Livezeni, MUREŞ, înregistrată la 9 octombrie 2024, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet” (CAEN 4791).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 259.635 lei, profit net de 15.235 lei, datorii de 44.043 lei, capitaluri proprii de 13.366 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
76.72%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

259.635lei

Venituri totale

265.150lei

Rezultat net

15.235lei

Datorii

44.043lei

Capitaluri proprii

13.366lei

Capital de lucru

13.366lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024029519008
Data înregistrării
9 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, ALEEA NORDULUI, NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4.029,7%
Profitul, față de anul trecut
+836,4%
Creștere anuală compusă
+4.029,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.28%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.3 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.87%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare76.72%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință4029.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante57.409lei
I3Stocuri15.768lei
I4Creanțe33.518lei
I5Casa și conturi la bănci8.123lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii44.043lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri13.366lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă259.635lei
I14Venituri totale265.150lei
I15Cheltuieli totale247.082lei
I16Profit brut18.068lei
I18Profit net15.235lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă5,87%
Marjă brută6,96%
Rentabilitatea capitalurilor113,98%
Rentabilitatea activelor26,54%
Grad de îndatorare76,72%
Lichiditate curentă1,30
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment13.366lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
4.029,71%
Creștere anuală compusă
4.029,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 259.635 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 15.235 lei.
KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 44.043 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KELEMEN BF TECHNOLOGIES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .