COSMIN CONCEPT S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

COSMIN CONCEPT S.R.L. (CUI 50662942) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Moineşti, BACĂU, înregistrată la 8 octombrie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 134.485 lei, profit net de 22.018 lei, datorii de 5.171 lei, capitaluri proprii de 5.517 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

134.485lei

Venituri totale

137.447lei

Rezultat net

22.018lei

Datorii

5.171lei

Capitaluri proprii

5.517lei

Capital de lucru

5.517lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

134.485lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024029042009
Data înregistrării
8 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. TRISTAN TZARA, BL.2, AP.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.523,8%
Profitul, față de anul trecut
+231,8%
Creștere anuală compusă
+1.523,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate51.62%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.07 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate16.37%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare48.38%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință1523.82%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante10.688lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci10.688lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii5.171lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.517lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă134.485lei
I14Venituri totale137.447lei
I15Cheltuieli totale114.082lei
I16Profit brut23.365lei
I18Profit net22.018lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă16,37%
Marjă brută17,37%
Rentabilitatea capitalurilor399,09%
Rentabilitatea activelor206,01%
Grad de îndatorare48,38%
Lichiditate curentă2,07
Cifră de afaceri pe salariat134.485lei
Fond de rulment5.517lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
1.523,82%
Creștere anuală compusă
1.523,82%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre COSMIN CONCEPT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are COSMIN CONCEPT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 134.485 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.018 lei.
COSMIN CONCEPT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus COSMIN CONCEPT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are COSMIN CONCEPT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are COSMIN CONCEPT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.171 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are COSMIN CONCEPT S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
COSMIN CONCEPT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are COSMIN CONCEPT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .