TABATA FITNESS S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

TABATA FITNESS S.R.L. (CUI 50654508) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 7 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 93.817 lei, profit net de 23.209 lei, datorii de 95.961 lei, capitaluri proprii de 34.176 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.59 x
Îndatorare
73.74%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

93.817lei

Venituri totale

93.817lei

Rezultat net

23.209lei

Datorii

95.961lei

Capitaluri proprii

34.176lei

Capital de lucru

-39.555lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

93.817lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024028620000
Data înregistrării
7 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA LUCEAFĂRULUI, NR.2S, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+409,9%
Profitul, față de anul trecut
+115,6%
Creștere anuală compusă
+409,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.26%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.59 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate24.74%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare73.74%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință409.85%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate73.731lei
I2Active circulante56.406lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe6.760lei
I5Casa și conturi la bănci49.646lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii95.961lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri34.176lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă93.817lei
I14Venituri totale93.817lei
I15Cheltuieli totale69.845lei
I16Profit brut23.972lei
I18Profit net23.209lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă24,74%
Marjă brută25,55%
Rentabilitatea capitalurilor67,91%
Rentabilitatea activelor17,83%
Grad de îndatorare73,74%
Lichiditate curentă0,59
Cifră de afaceri pe salariat93.817lei
Fond de rulment-39.555lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
409,85%
Creștere anuală compusă
409,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre TABATA FITNESS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TABATA FITNESS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 93.817 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 23.209 lei.
TABATA FITNESS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TABATA FITNESS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TABATA FITNESS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TABATA FITNESS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 95.961 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TABATA FITNESS S.R.L.?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TABATA FITNESS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TABATA FITNESS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .