D&I AUTOS BACĂU S.R.L.

Activă

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

D&I AUTOS BACĂU S.R.L. (CUI 50654419) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU, înregistrată la 7 octombrie 2024, cu activitatea principală „transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (CAEN 4933).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 440.729 lei, profit net de 42.574 lei, datorii de 17.444 lei, capitaluri proprii de 41.671 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

440.729lei

Venituri totale

440.749lei

Rezultat net

42.574lei

Datorii

17.444lei

Capitaluri proprii

41.671lei

Capital de lucru

41.671lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

146.910lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024028569002
Data înregistrării
7 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MILCOV, NR.67, SC.D, AP.16

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+950,9%
Profitul, față de anul trecut
+3.959,8%
Creștere anuală compusă
+950,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate70.49%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.39 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate9.66%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare29.51%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință950.91%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante59.115lei
I3Stocuri9.935lei
I4Creanțe981lei
I5Casa și conturi la bănci48.199lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii17.444lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri41.671lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă440.729lei
I14Venituri totale440.749lei
I15Cheltuieli totale390.093lei
I16Profit brut50.656lei
I18Profit net42.574lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă9,66%
Marjă brută11,49%
Rentabilitatea capitalurilor102,17%
Rentabilitatea activelor72,02%
Grad de îndatorare29,51%
Lichiditate curentă3,39
Cifră de afaceri pe salariat146.910lei
Fond de rulment41.671lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
950,91%
Creștere anuală compusă
950,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre D&I AUTOS BACĂU S.R.L.

Ce cifră de afaceri are D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 440.729 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 42.574 lei.
D&I AUTOS BACĂU S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 17.444 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
D&I AUTOS BACĂU S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are D&I AUTOS BACĂU S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .