ARTSHINE 21 S.R.L.
Activă4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
ARTSHINE 21 S.R.L. (CUI 50653057) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Mangalia, CONSTANŢA, înregistrată la 7 octombrie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 112.140 lei, profit net de 5.758 lei, datorii de 11.288 lei, capitaluri proprii de 1.587 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 87.67%
- Istoricul rezultatelor
- 1 ani
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
112.140lei
Venituri totale
112.140lei
Rezultat net
5.758lei
Datorii
11.288lei
Capitaluri proprii
1.587lei
Capital de lucru
1.587lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
112.140lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024028244002
- Data înregistrării
- 7 octombrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
- Sediu social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. ROZELOR, NR.10, BL.J, SC.B, ET.1, AP.24
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +1.107%
- Profitul, față de anul trecut
- +231,7%
- Creștere anuală compusă
- +1.107%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate12.33%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate1.14 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate5.13%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare87.67%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință1106.97%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor1 ani
Un an cu pierdere în perioada analizată.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 1.106,97%
- Creștere anuală compusă
- 1.106,97%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cele mai nou înregistrate în județul Constanța
- STOIAN DETAILING S.R.L. CUI 50916897 · Mun. Constanţa · înființată 20.11.2024SRL
- LZR GOLD WASH S.R.L. CUI 50845702 · Orş. Cernavodă · înființată 08.11.2024SRL
- TEMAS CAR WASH S.R.L. CUI 50832648 · Mun. Constanţa · înființată 06.11.2024SRL
- SMA GARAGE S.R.L. CUI 50435591 · Orş. Năvodari · înființată 13.08.2024SRL
- FRESH WAY S.R.L. CUI 50435630 · Mun. Constanţa · înființată 13.08.2024SRL
- REPARAŢII SIGURE ŞI RAPIDE S.R.L. CUI 50277173 · Mun. Constanţa · înființată 25.06.2024SRL
Întrebări despre ARTSHINE 21 S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are ARTSHINE 21 S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 112.140 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.758 lei.
- ARTSHINE 21 S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus ARTSHINE 21 S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are ARTSHINE 21 S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are ARTSHINE 21 S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.288 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are ARTSHINE 21 S.R.L.?
- 67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- ARTSHINE 21 S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are ARTSHINE 21 S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .