INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.

Activă

6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 50635328) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Săbişa Orş. Seini, MARAMUREŞ, înregistrată la 2 octombrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6201).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 603.017 lei, profit net de 399.192 lei, datorii de 32.568 lei, capitaluri proprii de 61.333 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

603.017lei

Venituri totale

603.666lei

Rezultat net

399.192lei

Datorii

32.568lei

Capitaluri proprii

61.333lei

Capital de lucru

57.495lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

603.017lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024027129003
Data înregistrării
2 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂBIŞA ORŞ. SEINI, G SĂBIŞA, NR.200

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4.109,3%
Profitul, față de anul trecut
+5.675,4%
Creștere anuală compusă
+4.109,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate65.32%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.77 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate66.2%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare34.68%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință4109.25%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.838lei
I2Active circulante90.063lei
I3Stocuri183lei
I4Creanțe60.513lei
I5Casa și conturi la bănci29.367lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii32.568lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri61.333lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă603.017lei
I14Venituri totale603.666lei
I15Cheltuieli totale186.317lei
I16Profit brut417.349lei
I18Profit net399.192lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă66,2%
Marjă brută69,21%
Rentabilitatea capitalurilor650,86%
Rentabilitatea activelor425,12%
Grad de îndatorare34,68%
Lichiditate curentă2,77
Cifră de afaceri pe salariat603.017lei
Fond de rulment57.495lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
4.109,25%
Creștere anuală compusă
4.109,25%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 603.017 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 399.192 lei.
INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 32.568 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INNOSOFT DEVELOPMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .