NEUROASYS S.R.L.

Activă

8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană

NEUROASYS S.R.L. (CUI 50634900) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Giroc Com. Giroc, TIMIŞ, înregistrată la 2 octombrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi referitoare la sănătatea umană” (CAEN 8690).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 240.796 lei, profit net de 5.024 lei, datorii de 10.211 lei, capitaluri proprii de 9.447 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
2.09%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

240.796lei

Venituri totale

240.796lei

Rezultat net

5.024lei

Datorii

10.211lei

Capitaluri proprii

9.447lei

Capital de lucru

9.447lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

240.796lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024027472004
Data înregistrării
2 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. HORTENSIEI, NR.2, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+359,4%
Profitul, față de anul trecut
+14,6%
Creștere anuală compusă
+359,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.06%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.93 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.09%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare51.94%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință359.42%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante19.658lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci19.658lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.211lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri9.447lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă240.796lei
I14Venituri totale240.796lei
I15Cheltuieli totale229.632lei
I16Profit brut11.164lei
I18Profit net5.024lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă2,09%
Marjă brută4,64%
Rentabilitatea capitalurilor53,18%
Rentabilitatea activelor25,56%
Grad de îndatorare51,94%
Lichiditate curentă1,93
Cifră de afaceri pe salariat240.796lei
Fond de rulment9.447lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
359,42%
Creștere anuală compusă
359,42%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre NEUROASYS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NEUROASYS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 240.796 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.024 lei.
NEUROASYS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEUROASYS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are NEUROASYS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEUROASYS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.211 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEUROASYS S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEUROASYS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEUROASYS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .