AL ESTET PRO S.R.L.

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

AL ESTET PRO S.R.L. (CUI 50634225) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Petreşti Com. Vânători, VRANCEA, înregistrată la 2 octombrie 2024, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 156.155 lei, profit net de 28.287 lei, datorii de 44.598 lei, capitaluri proprii de 28.527 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
60.99%
Lichiditate
1.48 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

156.155lei

Venituri totale

156.155lei

Rezultat net

28.287lei

Datorii

44.598lei

Capitaluri proprii

28.527lei

Capital de lucru

21.611lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

156.155lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024027065002
Data înregistrării
2 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
JUD. VRANCEA, SAT PETREŞTI COM. VÂNĂTORI, STR SALCÂMILOR , NR.21A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+81,7%
Profitul, față de anul trecut
-37,6%
Creștere anuală compusă
+81,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.01%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.48 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.11%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare60.99%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință81.67%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.916lei
I2Active circulante66.209lei
I3Stocuri34.789lei
I4Creanțe26.021lei
I5Casa și conturi la bănci5.399lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii44.598lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri28.527lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă156.155lei
I14Venituri totale156.155lei
I15Cheltuieli totale126.229lei
I16Profit brut29.926lei
I18Profit net28.287lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă18,11%
Marjă brută19,16%
Rentabilitatea capitalurilor99,16%
Rentabilitatea activelor38,68%
Grad de îndatorare60,99%
Lichiditate curentă1,48
Cifră de afaceri pe salariat156.155lei
Fond de rulment21.611lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
81,67%
Creștere anuală compusă
81,67%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre AL ESTET PRO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AL ESTET PRO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 156.155 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 28.287 lei.
AL ESTET PRO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AL ESTET PRO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are AL ESTET PRO S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AL ESTET PRO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 44.598 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AL ESTET PRO S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AL ESTET PRO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AL ESTET PRO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .