BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

BGH ONE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50633998) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Chiţeasca Orş. Scorniceşti, OLT, înregistrată la 2 octombrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 612.979 lei, profit net de 212.705 lei, datorii de 128.549 lei, capitaluri proprii de 213.478 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

612.979lei

Venituri totale

614.628lei

Rezultat net

212.705lei

Datorii

128.549lei

Capitaluri proprii

213.478lei

Capital de lucru

176.128lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024027428005
Data înregistrării
2 octombrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. OLT, SAT CHIŢEASCA ORŞ. SCORNICEŞTI, STR. CHIŢEASCA, NR.93, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+77,3%
Profitul, față de anul trecut
+32,7%
Creștere anuală compusă
+77,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate62.42%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.37 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate34.7%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare37.58%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință77.26%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate37.350lei
I2Active circulante304.677lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe252.031lei
I5Casa și conturi la bănci52.646lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii128.549lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri213.478lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă612.979lei
I14Venituri totale614.628lei
I15Cheltuieli totale366.811lei
I16Profit brut247.817lei
I18Profit net212.705lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă34,7%
Marjă brută40,43%
Rentabilitatea capitalurilor99,64%
Rentabilitatea activelor62,19%
Grad de îndatorare37,58%
Lichiditate curentă2,37
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment176.128lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
77,26%
Creștere anuală compusă
77,26%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 612.979 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 212.705 lei.
BGH ONE CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 128.549 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BGH ONE CONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BGH ONE CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .