TRUPA DE WEEKEND S.R.L.

Activă

9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

TRUPA DE WEEKEND S.R.L. (CUI 50604321) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 27 septembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9001).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 95.526 lei, profit net de 54.770 lei, datorii de 7.222 lei, capitaluri proprii de 70.853 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

95.526lei

Venituri totale

95.706lei

Rezultat net

54.770lei

Datorii

7.222lei

Capitaluri proprii

70.853lei

Capital de lucru

87.422lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024025714001
Data înregistrării
27 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DR. EMIL SAVINI, NR.3B, BL.N1, SC.A, ET.4, AP.24

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+372,8%
Profitul, față de anul trecut
+244,8%
Creștere anuală compusă
+372,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate65.56%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate13.1 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate57.34%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare6.68%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință372.78%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate13.431lei
I2Active circulante94.644lei
I3Stocuri730lei
I4Creanțe9.500lei
I5Casa și conturi la bănci84.414lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii7.222lei
I8Venituri în avans30.000lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri70.853lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă95.526lei
I14Venituri totale95.706lei
I15Cheltuieli totale30.503lei
I16Profit brut65.203lei
I18Profit net54.770lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă57,34%
Marjă brută68,26%
Rentabilitatea capitalurilor77,3%
Rentabilitatea activelor50,68%
Grad de îndatorare6,68%
Lichiditate curentă13,10
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment87.422lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
372,78%
Creștere anuală compusă
372,78%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre TRUPA DE WEEKEND S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 95.526 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 54.770 lei.
TRUPA DE WEEKEND S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.222 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TRUPA DE WEEKEND S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TRUPA DE WEEKEND S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .