CONSHYD TOTAL S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

CONSHYD TOTAL S.R.L. (CUI 50601732) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Ploieşti, PRAHOVA, înregistrată la 26 septembrie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 664.863 lei, profit net de 497.754 lei, datorii de 518.453 lei, capitaluri proprii de 497.994 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.43 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

664.863lei

Venituri totale

664.863lei

Rezultat net

497.754lei

Datorii

518.453lei

Capitaluri proprii

497.994lei

Capital de lucru

220.805lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

664.863lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024025599002
Data înregistrării
26 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. BAHLUIULUI, NR.8, BL.146, SC.A, ET.3, AP.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+372,4%
Profitul, față de anul trecut
+333,6%
Creștere anuală compusă
+372,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.99%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.43 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate74.87%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare51.01%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință372.43%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate277.189lei
I2Active circulante739.258lei
I3Stocuri5.106lei
I4Creanțe724.116lei
I5Casa și conturi la bănci10.036lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii518.453lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri497.994lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă664.863lei
I14Venituri totale664.863lei
I15Cheltuieli totale152.826lei
I16Profit brut512.037lei
I18Profit net497.754lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă74,87%
Marjă brută77,01%
Rentabilitatea capitalurilor99,95%
Rentabilitatea activelor48,97%
Grad de îndatorare51,01%
Lichiditate curentă1,43
Cifră de afaceri pe salariat664.863lei
Fond de rulment220.805lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
372,43%
Creștere anuală compusă
372,43%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre CONSHYD TOTAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONSHYD TOTAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 664.863 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 497.754 lei.
CONSHYD TOTAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONSHYD TOTAL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CONSHYD TOTAL S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONSHYD TOTAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 518.453 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONSHYD TOTAL S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONSHYD TOTAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONSHYD TOTAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .