RGC SECURITY S.R.L.

Activă

6209 Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

RGC SECURITY S.R.L. (CUI 50595894) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 25 septembrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei” (CAEN 6209).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 222.384 lei, profit net de 50.770 lei, datorii de 386.676 lei, capitaluri proprii de 73.940 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.12 x
Îndatorare
84.51%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

222.384lei

Venituri totale

223.278lei

Rezultat net

50.770lei

Datorii

386.676lei

Capitaluri proprii

73.940lei

Capital de lucru

-342.108lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

222.384lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024025013003
Data înregistrării
25 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD OCTAVIAN GOGA, NR.26, BL.V53C, SC.1, ET.4, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+348%
Profitul, față de anul trecut
+121%
Creștere anuală compusă
+348%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.16%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.12 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate22.83%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare84.51%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință347.97%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate412.987lei
I2Active circulante44.568lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe30.216lei
I5Casa și conturi la bănci14.352lei
I6Cheltuieli în avans3.061lei

Pasiv

I7Datorii386.676lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri73.940lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă222.384lei
I14Venituri totale223.278lei
I15Cheltuieli totale166.837lei
I16Profit brut56.441lei
I18Profit net50.770lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă22,83%
Marjă brută25,38%
Rentabilitatea capitalurilor68,66%
Rentabilitatea activelor11,1%
Grad de îndatorare84,51%
Lichiditate curentă0,12
Cifră de afaceri pe salariat222.384lei
Fond de rulment-342.108lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
347,97%
Creștere anuală compusă
347,97%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre RGC SECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RGC SECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 222.384 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 50.770 lei.
RGC SECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RGC SECURITY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RGC SECURITY S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RGC SECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 386.676 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RGC SECURITY S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RGC SECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RGC SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .