RGC SECURITY S.R.L.
Activă6209 Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
RGC SECURITY S.R.L. (CUI 50595894) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 25 septembrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei” (CAEN 6209).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 222.384 lei, profit net de 50.770 lei, datorii de 386.676 lei, capitaluri proprii de 73.940 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa C
Risc moderat
62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.12 x
- Îndatorare
- 84.51%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
222.384lei
Venituri totale
223.278lei
Rezultat net
50.770lei
Datorii
386.676lei
Capitaluri proprii
73.940lei
Capital de lucru
-342.108lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
222.384lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024025013003
- Data înregistrării
- 25 septembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
- Sediu social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD OCTAVIAN GOGA, NR.26, BL.V53C, SC.1, ET.4, AP.13
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +348%
- Profitul, față de anul trecut
- +121%
- Creștere anuală compusă
- +348%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc moderat
Ce l-a dat
- Solvabilitate16.16%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.12 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate22.83%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare84.51%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință347.97%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 347,97%
- Creștere anuală compusă
- 347,97%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea J · Informații și comunicații
6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Cele mai nou înregistrate în județul București
- CYBERPICK S.R.L. CUI 51071863 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 23.12.2024TVASRL
- BACKLINK VISION S.R.L. CUI 51069219 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 23.12.2024TVASRL
- JACKPOT VISION S.R.L. CUI 51034636 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 13.12.2024TVASRL
- MANOLETESTLAB CONCEPT S.R.L. CUI 51010068 · Sector 3 Mun. Bucureşti · înființată 09.12.2024SRL
- NETFLOW SUPPORT S.R.L. CUI 50987901 · Sector 3 Mun. Bucureşti · înființată 04.12.2024SRL
- ALTILA S.R.L. CUI 50975826 · Sector 3 Mun. Bucureşti · înființată 02.12.2024SRL
Întrebări despre RGC SECURITY S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are RGC SECURITY S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 222.384 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 50.770 lei.
- RGC SECURITY S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus RGC SECURITY S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are RGC SECURITY S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are RGC SECURITY S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 386.676 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are RGC SECURITY S.R.L.?
- 62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- RGC SECURITY S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are RGC SECURITY S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .