CHIMTRAIECT S.R.L.

Activă

3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor

CHIMTRAIECT S.R.L. (CUI 50595622) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 25 septembrie 2024, cu activitatea principală „alte activități de eliminare a deșeurilor” (CAEN 3833).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 64.568 lei, profit net de 7.374 lei, datorii de 43.852 lei, capitaluri proprii de 12.379 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
77.99%
Solvabilitate
22.01%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

64.568lei

Venituri totale

64.568lei

Rezultat net

7.374lei

Datorii

43.852lei

Capitaluri proprii

12.379lei

Capital de lucru

12.379lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024024975009
Data înregistrării
25 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
3833 — Alte activități de eliminare a deșeurilor
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ION ŢUCULESCU, NR.37, BL.07, SC.A, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+279,8%
Profitul, față de anul trecut
+53,5%
Creștere anuală compusă
+279,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.01%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.28 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.42%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare77.99%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință279.79%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante56.231lei
I3Stocuri437lei
I4Creanțe8.105lei
I5Casa și conturi la bănci47.689lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii43.852lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri12.379lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă64.568lei
I14Venituri totale64.568lei
I15Cheltuieli totale55.500lei
I16Profit brut9.068lei
I18Profit net7.374lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă11,42%
Marjă brută14,04%
Rentabilitatea capitalurilor59,57%
Rentabilitatea activelor13,11%
Grad de îndatorare77,99%
Lichiditate curentă1,28
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment12.379lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
279,79%
Creștere anuală compusă
279,79%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre CHIMTRAIECT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CHIMTRAIECT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 64.568 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.374 lei.
CHIMTRAIECT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CHIMTRAIECT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CHIMTRAIECT S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CHIMTRAIECT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 43.852 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CHIMTRAIECT S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CHIMTRAIECT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CHIMTRAIECT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3833 — Alte activități de eliminare a deșeurilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .