SÎNZIANA BAKERY S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

SÎNZIANA BAKERY S.R.L. (CUI 50578486) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Podu Turcului Com. Podu Turcului, BACĂU, înregistrată la 23 septembrie 2024, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 607.522 lei, profit net de 70.497 lei, datorii de 60.773 lei, capitaluri proprii de 55.680 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

607.522lei

Venituri totale

610.439lei

Rezultat net

70.497lei

Datorii

60.773lei

Capitaluri proprii

55.680lei

Capital de lucru

38.374lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

303.761lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024024121002
Data înregistrării
23 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT PODU TURCULUI COM. PODU TURCULUI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.116

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+51.648%
Profitul, față de anul trecut
+575,8%
Creștere anuală compusă
+51.648%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate47.81%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.63 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate11.6%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare52.19%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință51648.04%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate17.306lei
I2Active circulante99.147lei
I3Stocuri59.045lei
I4Creanțe17.577lei
I5Casa și conturi la bănci22.525lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii60.773lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri55.680lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă607.522lei
I14Venituri totale610.439lei
I15Cheltuieli totale521.799lei
I16Profit brut88.640lei
I18Profit net70.497lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă11,6%
Marjă brută14,59%
Rentabilitatea capitalurilor126,61%
Rentabilitatea activelor60,54%
Grad de îndatorare52,19%
Lichiditate curentă1,63
Cifră de afaceri pe salariat303.761lei
Fond de rulment38.374lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
51.648,04%
Creștere anuală compusă
51.648,04%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre SÎNZIANA BAKERY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 607.522 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 70.497 lei.
SÎNZIANA BAKERY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 60.773 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SÎNZIANA BAKERY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SÎNZIANA BAKERY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .