RISKLESS S.R.L.

Activă

8425 Activităţi de luptă împotriva incendiilor şi de prevenire a acestora

RISKLESS S.R.L. (CUI 50575803) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 23 septembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de luptă împotriva incendiilor şi de prevenire a acestora” (CAEN 8425).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 140.628 lei, profit net de 82.930 lei, datorii de 33.221 lei, capitaluri proprii de 88.881 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.09 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

140.628lei

Venituri totale

140.718lei

Rezultat net

82.930lei

Datorii

33.221lei

Capitaluri proprii

88.881lei

Capital de lucru

2.982lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024023432006
Data înregistrării
23 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8425 — Activităţi de luptă împotriva incendiilor şi de prevenire a acestora
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SLT. ION ALEXANDRESCU, NR.11A, ET.MANSARDĂ

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+837,5%
Profitul, față de anul trecut
+1.421,4%
Creștere anuală compusă
+837,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate74.53%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.09 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate58.97%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare27.86%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință837.52%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate83.055lei
I2Active circulante36.203lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe21.357lei
I5Casa și conturi la bănci14.846lei
I6Cheltuieli în avans2.844lei

Pasiv

I7Datorii33.221lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri88.881lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă140.628lei
I14Venituri totale140.718lei
I15Cheltuieli totale44.725lei
I16Profit brut95.993lei
I18Profit net82.930lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă58,97%
Marjă brută68,26%
Rentabilitatea capitalurilor93,3%
Rentabilitatea activelor69,54%
Grad de îndatorare27,86%
Lichiditate curentă1,09
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment2.982lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
837,52%
Creștere anuală compusă
837,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre RISKLESS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RISKLESS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 140.628 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 82.930 lei.
RISKLESS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RISKLESS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RISKLESS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RISKLESS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 33.221 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RISKLESS S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RISKLESS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RISKLESS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8425 — Activităţi de luptă împotriva incendiilor şi de prevenire a acestora.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .