VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Activă

9609 Alte activităţi de servicii n.c.a.

VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50571836) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ineu Com. Ineu, BIHOR, înregistrată la 20 septembrie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii n.c.a.” (CAEN 9609).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 126.759 lei, profit net de 4.421 lei, datorii de 21.312 lei, capitaluri proprii de 11.789 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
64.38%
Profitabilitate
3.49%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

126.759lei

Venituri totale

125.810lei

Rezultat net

4.421lei

Datorii

21.312lei

Capitaluri proprii

11.789lei

Capital de lucru

11.789lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

126.759lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024023655003
Data înregistrării
20 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sediu social
JUD. BIHOR, SAT INEU COM. INEU, G INEU, NR.135F

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18%
Profitul, față de anul trecut
-78,3%
Creștere anuală compusă
+18%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.62%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.55 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.49%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare64.38%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință18.01%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante33.101lei
I3Stocuri14.758lei
I4Creanțe16.007lei
I5Casa și conturi la bănci2.336lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii21.312lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri11.789lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă126.759lei
I14Venituri totale125.810lei
I15Cheltuieli totale120.282lei
I16Profit brut5.528lei
I18Profit net4.421lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă3,49%
Marjă brută4,36%
Rentabilitatea capitalurilor37,5%
Rentabilitatea activelor13,36%
Grad de îndatorare64,38%
Lichiditate curentă1,55
Cifră de afaceri pe salariat126.759lei
Fond de rulment11.789lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
18,01%
Creștere anuală compusă
18,01%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Ce cifră de afaceri are VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 126.759 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.421 lei.
VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.312 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VINRAFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Activitatea principală este CAEN 9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .