MANGO LABS S.R.L.

Activă

6202 Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

MANGO LABS S.R.L. (CUI 50566660) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 19 septembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei” (CAEN 6202).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 476.376 lei, profit net de 338.177 lei, datorii de 576.580 lei, capitaluri proprii de 338.417 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.76 x
Îndatorare
63.01%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

476.376lei

Venituri totale

480.910lei

Rezultat net

338.177lei

Datorii

576.580lei

Capitaluri proprii

338.417lei

Capital de lucru

-137.801lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

476.376lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024023503005
Data înregistrării
19 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR CULMEA DOMNIŢEI, NR.39, IMOBIL C1. MANSARDĂ-CAMERA 5

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+114,3%
Profitul, față de anul trecut
+65%
Creștere anuală compusă
+114,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.99%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.76 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate70.99%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare63.01%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință114.34%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate476.218lei
I2Active circulante438.779lei
I3Stocuri1.033lei
I4Creanțe262.412lei
I5Casa și conturi la bănci175.334lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii576.580lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri338.417lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă476.376lei
I14Venituri totale480.910lei
I15Cheltuieli totale128.726lei
I16Profit brut352.184lei
I18Profit net338.177lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă70,99%
Marjă brută73,93%
Rentabilitatea capitalurilor99,93%
Rentabilitatea activelor36,96%
Grad de îndatorare63,01%
Lichiditate curentă0,76
Cifră de afaceri pe salariat476.376lei
Fond de rulment-137.801lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
114,34%
Creștere anuală compusă
114,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre MANGO LABS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MANGO LABS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 476.376 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 338.177 lei.
MANGO LABS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MANGO LABS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MANGO LABS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MANGO LABS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 576.580 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MANGO LABS S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MANGO LABS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MANGO LABS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .